V Hotelu Charbulák budujeme nový tým, staňte se jeho součástí

Hotel Charbulák aktuálně buduje nový tým a obsazuje tyto pozice:

Kliknutím na pozici se zobrazí bližší informace. V případě zájmu prosíme o kontakt telefonicky na +420 777 087 886, nebo mailem na hotel.charbulak@seznam.cz

Číšník/servírka

Plat: 100 - 120 Kč/h + tringelty + osobní ohodnocení, dle odvedeného výkonu a ohodnocení akce hosty

Nástup ihned

Forma naší spolupráce bude na základě pracovní smlouvy na hlavní pracovní poměr, nebo brigádně dohodou o provedení práce.

Náplň práce:

  • příprava a servírování snídaní, obědů a večeří pro ubytované hosty

  • příprava tabulí pro svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní večírky a rauty

  • práce za výčepem, tzn. čepování piva, příprava nealkoholických nápojů, nalévání alkoholických nápojů (koktejly neprodáváme), příprava kávy a čaje

  • udržování pořádku v restauraci a v jídelně pro hotelové hosty

  • doplňování zboží ze skladu

  • inventura na konci každého dne

Požadujeme:

  • srdečné a slušné chování k hostům

  • férové chování ke kolegům, chuť a sílu pomoct ve chvíli, kdy o pomoc požádají

  • spolehlivost, tzn. že budu na pracovišti v dohodnutou dobu a budu mít sílu a chuť pracovat

  • smysl pro čistotu a pro pořádek

  • vyučení v oboru a praxe je vítána

  • čistý trestný rejstřík

  • preferujeme nekuřáky, ale není to podmínkou

Nabízíme:

  • jistotu stabilního místa a mzdy, která bude mít fixní část + tringelty + osobní odměny za jednotlivé odvedené akce

  • bydlení a stravu

  • potřebné zaučení s EET i ostatními procesy práce

  • exkluzivní lokalitu na, místním i turistům známé, oblíbené a hojně navštěvované, lokalitě Beskyd

Kuchařka/kuchař a pomocná síla do kuchyně/restaurace

Plat: 100 - 120 Kč/h + osobní ohodnocení, dle odvedeného výkonu a ohodnocení akce hosty

Forma naší další spolupráce bude na základě pracovní smlouvy na hlavní pracovní poměr, nebo brigádně dohodou o provedení práce.

  • pomoc při sestavování a výrobě snídaní, obědů a večeří pro ubytované hosty

  • výdej hotových jídel

  • průběžné doplňování příloh a obloh

  • další práce, které určí hlavní kuchař, např. pomoc při výrobě domácích knedlíků a pomazánek, výrobě koláče, dle domácích receptur, obalování sýrů, atd.

  • průběžné udržování pořádku v kuchyni a bude-li potřeba nárazová výpomoc u myčky nádobí

  • podílení se finálním úklidu kuchyně a příručních prostor na konci každého dne

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík

  • preferuji nekuřáky, ale není to podmínkou

Nabízíme:

  • jistotu stabilního místa a mzdy, která bude mít fixní část + osobní odměny za jednotlivé odvedené akce

  • potřebné zaučení s vybavením kuchyně i myčky, výrobními procesy jídel, systémem EET – příjem objednávek v kuchyni

Jsme partnerem

Spolupracujeme s

Hotel Charbulák***, Staré Hamry 55, 739 15

hotel.charbulak@seznam.cz

+420 732 682 041