top of page
V Hotelu Charbulák budujeme nový tým, staňte se jeho součástí
Anchor1

Hotel Charbulák aktuálně buduje nový tým a obsazuje níže uvedené pozice. V případě zájmu prosíme o kontakt telefonicky na +420 777 087 886, nebo mailem na hotel.charbulak@seznam.cz

Anchor2

Kuchařka/kuchař

Náplň práce:

  • tvorba jídelního lístku,

  • plánování zásob

  • příprava jídla pouze pro ubytované hosty, do 60 osob:

  1. snídaní formou švédských stolů,

  2. obědů a večeří výběrem ze dvou teplých jídel,

  3. svatby, rodinné oslavy (u těchto akcí vždy posílíme personál).

Požadavky:

  • Praxe s vařením jídel převážně české kuchyně - umět vyrobit např. domácí kynuté knedlíky, houskové knedlíky, upéct koláč. Vaříme vše na místě, nepřihříváme polotovary.

  • Samostatnost - K ruce není pomocný kuchař, ale vše si připravujete sama/sám.

  • Čistota - zodpovědnost za udržování pracoviště v čistotě a pořádku.

  • Abstinence v průběhu pracovní doby.

Nabízíme:

  • Pracovní doba je od 7 - 19, s hodinovou přestávkou dopoledne a odpoledne. Střídá se týden práce - týden volna, nebo krátký/dlouhý týden.

  • Plat 2000 Kč/den + osobní ohodnocení dle pracovního nasazení a náročnosti odvedené akce.

  • Ubytování a strava zdarma.

  • Malý kolektiv, rodinný podnik, přátelská atmosféra a poklidné pracovní tempo.

bottom of page