Kongresy, svatby, oslavy

Kongresová turistika a firemní akce

 

​Hotel Charbulák nabizí mimo pobytové balíčky pro individuální klientelu také výborné podmínky pro kongresovou turistiku a firemní akce. U nás můžete uspořádat firemní školení až pro 80 osob.

 

K dispozici jsou dva salónky, každý o kapacitě 40 míst. Velikost salónku je dostatečná pro posluchače, lektora i techniku. Akustika salónků je dobrá, v případě potřeby lze kvalitu projevu zlepšit ozvučením. V každém ze sálů je dostatek denního světla, ale je možné sály zatemnit pro účely prezentace. Prostory jsou přímo propojeny s hotelovou částí přes spojovací chodbu.

Kontaktujte nás mailem na hotel.charbulak@seznam.cz, telefonicky na 732 682 041, nebo prostřednictvím online formuláře, připravíme Vám individuální nabídku na míru dle Vaších požadavků.

 

 

K dispozici jsou:

Catering a coffee breaky

Projektor, ozvučovací technika

Flipchart, DVD, LCD TV

Bezplatné WiFi připojení

Svatby a soukromé oslavy v hotelu Charbulák

 

Nabízíme prostory restaurace, obou salónkú a hotelu na oslavu vstupu do Vašeho společného života, Vašeho životního jubilea, či jiné příležitosti.

 

Pomůžeme se zabezpečením všeho potřebného - výborného jídla a pití, zábavy, organizace hostiny, ubytování až pro cca 70-80 lidí.

 

Romantický kostelík panny Marie na Gruni nabízí nádherný zážitek pro svatební obřad, na který nezapomenete.

 

Kontaktujte nás mailem na hotel.charbulak@seznam.cz, telefonicky na 732 682 041, nebo prostřednictvím online formuláře, připravíme Vám individuální nabídku na míru dle Vaších požadavků.

Jsme partnerem 

Spolupracujeme s

Hotel Charbulák***, Staré Hamry 55, 739 15

hotel.charbulak@seznam.cz

+420 732 682 041